• Nowość

Hartstein AG Profesjonalny preparat do dezynfekcji 5L ze spryskiwaczem 1L

349,00 zł

* Informujemy, że ceny produktów podane na stronie obowiązują WYŁĄCZNIE przy zakupach online i różnią się od cen w sklepach stacjonarnych.

Ilość
Dostępny na magazynie

Preparat do dezynfekcji osób i rzeczy oraz powierzchni w miejscach prywatnych, publicznych oraz w przemyśle o działaniu bakterjobójczym, grzybobójczym, prątkobójczym i wirusobójczy. Nie zawiera: alkoholu, chloru, związków chloru, czwartorzędowych soli amoniowym, dodatków chemicznych. Zawiera jedynie cząstki srebra, które tworzą warstwę odporną na bakterie, grzyby i wirusy, również pomiędzy cyklami dezynfekcji. Jest prądkobójczy. Produkt nadaje się do zamgławiania powierzchni również w sposób elektrostatyczny. Preparat nie ma właściwości myjących, jest bezpieczny i łagodny dla skóry.

Preparat potwierdzony m.in. przez Narodowy Instytut Leków w Warszawie oraz Laboratorium Microbiological Solutions Limited w Walmersley, Bury w Wielkiej Brytanii.

Sposób użycia: preparat gotowy do użycia. Spryskać preparatem powierzchnię dbając o całkowite jej pokrycie. Pozostawić do wyschnięcia. Powierzchnie mające kontakt z żywnością należy po dezynfekcji spłukać wodą. Przed użyciem wstrząsnąć. Osad na dnie opakowania jest naturalny. Przechowywać zabezpieczony w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w ciepłym i suchym pomieszczeniu.

DATA WAŻNOŚCI: 06/2022

Hartstein AG
0000023552
  • Informacja o wysyłce