Issey Miyake — eleganckie perfumy dla każdego

Issey Miyake jest japońskim projektantem mody, który stał się prawdziwym innowatorem w świecie zapachów. Mimo trudnej przeszłości jego zainteresowanie modą i designem w 1970 roku pozwoliło mu stworzyć własną markę Issey Miyake. Perfumy sygnowane jego imieniem powstały nieco później, bo w 1992 roku. Projektant jest niezwykle oryginalną i awangardową osobowością, co odzwierciedlają jego produkty. Jeden z flagowych zapachów – woda toaletowa Issey Miyake L'eau d'Issey zachwyca prostotą formy i harmonią użytych składników. To esencja wizji tej japońskiej marki – innowacyjność połączona z naturą. Produkowane przez Issey Miyake perfumy to pozycje, które zadowolą miłośników czystych tonacji. Znajdują uznanie w oczach koneserów wyjątkowych zapachów. Issey Miyake proponuje perfumy męskie, w których dominują akordy ziołowe oraz drzewne. Stanowią one wyrafinowaną kwintesencję marzeń i emocji współczesnego mężczyzny. Z kolei perfumy Issey Miyake damskie w niepowtarzalny sposób podkreślają kobiecą zmysłowość. Dzięki nim skropiona nimi pani uwydatni piękno swojego ciała i duszy. Jeśli poszukujesz wody toaletowej, która pozwoli uwydatnić Twoje prawdziwe „ja”, wybierz kompozycję zapachową od Issey Miyake i każdego dnia zaskakuj otoczenie niepowtarzalnym aromatem.

Jest 90 produktów.

Pokazano 1-48 z 90 pozycji
Issey Miyake L'Eau D'Issey...
Cena 185,00 zł
Issey Miyake L'Eau D'Issey...
Cena 165,00 zł
Issey Miyake L'Eau D'Issey...
Cena 225,00 zł
Issey Miyake L'Eau D'Issey...
Cena 139,00 zł
Issey Miyake L'Eau D'Issey...
Cena 295,00 zł
Issey Miyake L'Eau D'Issey...
Cena 285,00 zł
Issey Miyake L'Eau D'Issey...
Cena 205,00 zł
Issey Miyake A Drop D'Issey...
Cena 295,00 zł
-6,00 zł Issey Miyake Fusion D'Issey...
Cena podstawowa 285,00 zł Cena 279,00 zł
  • Promocja
  • -6,00 zł
Issey Miyake A Drop D'Issey...
Cena 245,00 zł
Issey Miyake Absolue Woman...
Cena 285,00 zł
Issey Miyake Absolue Woman...
Cena 265,00 zł
Issey Miyake L'Eau D'Issey...
Cena 145,00 zł
Issey Miyake Nuit D'Issey...
Cena 185,00 zł
Issey Miyake Pleats Please...
Cena 155,00 zł

Woda toaletowa Issey Miyake — minimalistyczna ekstrawagancja

Perfumy marki Issey Miyake łączą orientalne i tradycyjne inspiracje Japonią z nowoczesnymi trendami Zachodu. Projektant stworzył kreatywną linię produktów bazującą na wodnych i kwiatowych nutach. Każda oferowana przez Issey Miyake woda perfumowana wyróżnia się tajemniczością i eterycznością. Doceniają je kobiety na całym świecie. Każda wypuszczona przez markę Issey Miyake woda perfumowana to unikatowy produkt łączący dwie inspiracje: Hiroszima (miasto, w którym wychował się autor) oraz świat mody. Jako wizjoner i designer tworzy zapachy intrygujące swoją różnorodnością i spójnością jednocześnie. Ich niepowtarzalność wynika z faktu, że są inspirowane duchowością i wrażliwością autora marki. Niezależnie od tego, czy zaopatrzysz się w wodę toaletową, czy inny produkt, marka Issey Miyake sprosta Twoim oczekiwaniom.

Perfumy męskie Issey Miyake — poczuj codzienny luksus

Marka Issey Miyake od lat zachwyca swoją unikalną wizją tworzenia kompozycji zapachowych i zdobywa serca nie tylko kobiet, ale również i mężczyzn. Perfumy Issey Miyake męskie stanowią połączenie różnorodnych aromatów — od świeżych i energetyzujących po głębokie oraz zmysłowe. W palecie zapachów znaleźć można perfumy Issey Miyake męskie stworzone z akordów drzewnych występujących nierzadko w towarzystwie luksusowych przypraw, takich jak m.in. szafran. Stanowią więc nieco zaskakujące połączenia, dlatego będą idealnym wyborem dla wyzwolonych osobowości. Warto dodać również, że perfumy Issey Miyake są dostępne w wyjątkowej cenie, świadczącej o ich unikalności i wyjątkowości. Zamknięte w eleganckich flakonach oryginalne, a także wyraziste zapachy dodadzą pewności siebie i sprawią, że każdy dzień stanie się niepowtarzalny. Wybierając produkty Issey Miyake, stawia się na subtelne, ale równie eleganckie wyrażenie indywidualności. Wśród wielu wyjątkowych propozycji znaleźć można m.in. perfumy Issey Miyake Sport — idealną kompozycję dla osobowości zwycięzcy. Polecamy więc tę markę każdemu mężczyźnie, który poszukuje zapachu idealnego do zaprezentowania swojej siły i stylu.

close

Lista życzeń