Lolita Lempicka — magiczne kosmetyki dla kobiet i mężczyzn

Marka Lolita Lempicka zasłynęła z propozycji ubrań łączących w sobie nowoczesność i styl lat 40-stych. Jej projekty cenione są przede wszystkim za ucieleśnienie kobiecości i zmysłowości. Dzięki niepowtarzalności oraz popularności produktów Dom Mody szybko poszerzył swoją działalność nie tylko o kolekcję młodzieżową, ale także perfumy damskie. Lolita Lempicka proponuje kobietom unikalne kompozycje zapachowe w wyjątkowych flakonach. W ten nieszablonowy sposób zaprasza je do świata baśni. Perfumy Lolita Lempicka stanowią świetne uzupełnienie codziennych stylizacji. Z pewnością urzekną wszystkie panie, które pragną przełamać rutynę czy nudę. Lolita Lempicka to perfumy kryjące w sobie zarówno słodkie, jak i korzenne aromaty. Ich magiczne nuty wzbudzą w kobiecie odwagę, energię życiową, a nawet pożądanie. Ponadto marka, oprócz perfum damskich, proponuje również kosmetyki męskie. Wśród nich znaleźć można m.in. emulsję po goleniu Lolita Lempicka Au Masculin.

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-48 z 53 pozycji
Lolita Lempicka Mon Premier...
Cena 215,00 zł
Lolita Lempicka woda perfumowana spray 30ml
Cena 799,00 zł
Lolita Lempicka woda...
Cena 599,00 zł
Lolita Lempicka Oh Ma Biche...
Cena 135,00 zł
Lolita Lempicka woda...
Cena 299,00 zł
Si woda perfumowana spray 80ml
Cena 649,00 zł
Lolita Lempicka woda...
Cena 65,00 zł
Lolita Lempicka woda...
Cena 459,00 zł
Lolita Lempicka dezodorant...
Cena 299,00 zł
Lolita Lempicka woda...
Cena 289,00 zł
Lolita Lempicka Au Masculin...
Cena 199,00 zł
Lolita Lempicka Au Masculin...
Cena 204,00 zł
Lolita Lempicka Eau du...
Cena 329,00 zł
Lolita Lempicka Minuit Noir...
Cena 249,00 zł
Lolita Lempicka pianka do...
Cena 199,00 zł
Si woda perfumowana spray 80ml
Cena 449,00 zł
Lolita Lempicka woda perfumowana spray 30ml
Cena 599,00 zł
Lolita Lempicka woda...
Cena 549,00 zł

Wyjątkowość kosmetyków i perfum marki Lolita Lempicka

Niezależnie od preferencji zapachowych, marka Lolita Lempicka oferuje szeroką gamę perfum oraz kosmetyków, zaspokajających różnorodne gusta. Propozycje stworzone przez projektantkę Josiane Maryse Pividal to zapachowy manifest zmysłowości i wyrafinowania. Perfumy Lolita Lempicka są kompozycjami będącymi misternym połączeniem nut owocowych, kwiatowych i orientalnych. Tworzą niepowtarzalne akordy otulające ciało przez wiele godzin. Każdy flakon to wizualna odyseja, odzwierciedlająca romantycznego ducha marki. Zarówno perfumy damskie Lolita Lempicka, jak i pozostałe kosmetyki oddają nie tylko charakterystyczny styl projektantki, ale także opowiadają historię zapachowej podróży pełnej emocji i zmysłowych doznań. Lolita Lempicka to perfumy, które łączą elegancję z nutą tajemniczości. Marka ta to jednak nie tylko wyjątkowe wody toaletowe, ale również zmysłowe kosmetyki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zachęcamy do przekonania się o ich niepowtarzalności na własnej skórze.

Lolita Lempicka — perfumy dostępne w wielu pojemnościach

W ofercie naszej perfumerii posiadamy perfumy damskie marki Lolita Lempicka w flakonach o pojemności 30, 50 oraz 80 ml. Oprócz tego, dostępny jest również wariant 100 ml. Różnorodność wielkości produktów Lolita Lempicka sprawia, że każda kobieta znajdzie u nas perfumy, które są zgodne z jej oczekiwaniami i potrzebami. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą. Proponujemy wyłącznie oryginalny asortyment w atrakcyjnych cenach.

close

Lista życzeń