* Informujemy, że ceny produktów podane na stronie obowiązują WYŁĄCZNIE przy zakupach online i różnią się od cen w sklepach stacjonarnych.
Balsam do Ciała z Kwasem Hialuronowym błyskawicznie nawilża i odżywia, nadając skórze miękkość, elastyczność i promienny wygląd na cały dzień, jak po zabiegu w Spa Vinothérapie™. Szybko się wchłania dzięki lekkiej, świeżej konsystencji, nie zostawia tłustej warstwy i nadaje skórze delikatny zapach.
Składniki: INGREDIENTS : AQUA/WATER/EAU, COCO CAPRYLATE/CAPRATE, GLYCERIN, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, CANDELILLA/JOJOBA/RICE BRAN POLYGLYCERYL-3 ESTERS, GLYCERYL STEARATE, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM STEAROYL LACTYLATE, SACCHARIDE ISOMERATE, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, POTASSIUM SORBATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LIMONENE, LINALOOL, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CITRIC ACID, SODIUM PHYTATE, GERANIOL, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM BENZOATE, SODIUM CITRATE, PARFUM (FRAGRANCE), CITRAL.(227/071)
Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu lub na stronie producenta.
Data przydatności od otwarcia: 6 miesięcy
| CAUDALIE |
| 6 Place de Narvik |
| 75008 PARIS |
| France |
| [email protected] |
| Produkt może zawierać alergeny i powodować reakcje alergiczne. Aplikować na czystą, suchą skórę, unikając kontaktu z ubraniami, aby zapobiec plamom. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |