Rituals The Ritual of Hammam Purifying Scrub Set nawilżające czarne mydło 30ml + peeling do ciała 125g + rękawiczka do peelingu

39,00 zł

* Informujemy, że ceny produktów podane na stronie obowiązują WYŁĄCZNIE przy zakupach online i różnią się od cen w sklepach stacjonarnych.

Ilość
Dostępny na magazynie

Nawilżające czarne mydło 30ml

Specjalnie stworzone czarne mydło do masażu głęboko oczyszcza ciało poprzez usuwanie starych komórek skóry, pozostawiając ją jedwabiście miękką. Struktura mydła została oparta o orzeźwiający Eukaliptus i odżywczy czysty olej z oliwek. W celu całkowitego oczyszczenia używać w połączeniu z rękawicą Kessa lub peelingiem. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

Odżywiający peeling do ciała 125g

Odżywczy peeling do ciała został stworzony na bazie czystej oczyszczającej soli morskiej z rozgrzewającym imbirem i odświeżającym eukaliptusem. Peeling intensywnie oczyszcza oraz nadaje odżywczego efektu szorowania, który daje skórze cudowne uczucie mrowienia. Po złuszczeniu skóra staje się bardzo miękka i odświeżona. Pozostawiające na niej wspaniałe ciepłe uczucie, może natychmiast zmniejszyć zmęczenie.

Rękawiczka do peelingu

Rituals
0000014211

Parametry

Opakowanie
zafoliowane
  • Informacja o wysyłce