The Ordinary Sets The Clear Set zestaw 3 częściowy do pielęgnacji twarzy

56,10 zł

* Informujemy, że ceny produktów podane na stronie obowiązują WYŁĄCZNIE przy zakupach online i różnią się od cen w sklepach stacjonarnych.

Ilość
Dostępny na magazynie

Zestaw Clear zapewnia ukierunkowaną pielęgnację skóry skłonnej do wyprysków dzięki 2% roztworowi kwasu salicylowego.



Glucoside Foaming Cleanser to pianka oczyszczająca o konsystencji żelu, która skutecznie usuwa brud i zanieczyszczenia środowiskowe. Glucoside Foaming Cleanser jest łagodny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry - w tym skóry niemowląt. Z czasem poprawia również wygląd skóry, jej czystość, teksturę, blask i elastyczność.



Zestaw zawiera również Salicylic Acid 2% Solution - serum na bazie wody o optymalnym stężeniu kwasu salicylowego, które koryguje nierówności w strukturze skóry, jednocześnie usuwając martwe komórki naskórka, które mogą zatykać pory. Serum jest odpowiednie dla nastolatków i dorosłych ze skórą skłonną do wyprysków. Wspomaga odnowę skóry i zmniejsza zatkane pory, pozostawiając skórę jaśniejszą i czystszą.



Wreszcie, Natural Moisturising Factors + Beta Glucan to lekki żel nawilżający, który zapewnia całodzienne nawilżenie już po jednej aplikacji. Formuła zawierająca naturalne czynniki nawilżające, beta-glukan i ceramidy wzmacnia barierę ochronną skóry.

Zawartość zestawu:

1 x krem oczyszczający 50 ml + 1 x serum do twarzy 30 ml + 1 x krem do twarzy 30 ml

0000036044

Parametry

Opakowanie
kartonik
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
close

Lista życzeń