Christian Dior Addict Ultra Gloss Pearl błyszczyk do ust no. 157 - 6,3ml

* Informujemy, że ceny produktów podane na stronie obowiązują WYŁĄCZNIE przy zakupach online i różnią się od cen w sklepach stacjonarnych.

Ilość
Brak produktu na magazynie

 

Nowy błyszczyk Dior Addict Ultra Gloss ma zapewnić ogromny komfort noszenia. Jego formuła została wzbogacona w kompleks z krystalicznych żelowych olejków, dzięki czemu łatwo się rozprowadza i tworzy na skórze przylegającą, przyjemną i delikatną powłokę. Ta niewyczuwalna warstwa jest bardzo elastyczną strukturą, która porusza się wraz z ruchem ust. Zawarte są w niej pigmenty i składniki aktywne, które zapewniają komfort i trwały blask.

Marka postarała się także o możliwie największy blask. Zainspirowana projektorami wymyśliła kompleks Spotlight Shine. Powstał on z nowatorskiego połączenia szklanych mikroperełek, otoczonych krystalicznym eliksirem o intensywnej sile refrakcji. Kompleks ten działa jak nanoprojektor i dziesięciokrotnie zwiększa odbijanie światła, rozświetlając wargi nadzwyczajnie intensywnym blaskiem. Poprzez odpowiednio dobraną formułę i połysk, podobnie jak w malarstwie iluzjonistycznym, kolor zostaje wydobyty, a usta stają się wyraźnie powiększone.

Także szata błyszczków została zmieniona: wysmukły flakonik, srebrna nakrętka i, widoczne poprzez podwójne przezroczyste ścianki, wibrujące kolory. Także pędzelek zyskał nową formę, aby tworzyć jeszcze bardziej precyzyjny i zmysłowy makijaż.

Paleta świeżych delikatnych odcieni, lekko ocieplonych perłowym połyskiem.

0000003722
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
close

Lista życzeń